nVent Hoffman A18RA19THE 19"- A18RA19THE
Profile 1800
Artikel
Lieferanten Typ
A18RA19THE
Lieferanten Artikel
A18RA19THE
Beschreibung
Square-Hole Rack Angles designed to accept metric or English cage nuts. 19-in. Rack Angles are fixed directly into a 600 mm wide Uni body enclosure's channels.
Hersteller-Seite
Artikeleigenschaften
Zolltarif-Nr.
Reach
2025-07-01 - Ja
Ursprungs-Land
PL
Ausführung
Winkelprofil
Geeignet für Gehäusebauhöhe
1800 mm
Breite
58,1 mm
Höhe
1657,55 mm
Tiefe
45,4 mm